Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS836-240166W-2.5
15DYS836-240166W-2.5
15DYS836-240166W-2.5 Ideal Power Ltd.
15DYS836-2.5-Series-Desktop.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.84" L x 2.07" W x 1.27" H (97.5mm x 52.5mm x 32.3mm)
Voltage - Output: 24V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 1.66A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
Part Status: Active
Power (Watts): 40 W
Standard Number: 62368-1
на замовлення 35 шт:
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 40W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.84" L x 2.07" W x 1.27" H (97.5mm x 52.5mm x 32.3mm), Voltage - Output: 24V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.5mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 1.66A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, Part Status: Active, Power (Watts): 40 W, Standard Number: 62368-1.