Продукція > IDEAL POWER LTD. > 15DYS850-300168W-K
15DYS850-300168W-K
15DYS850-300168W-K Ideal Power Ltd.
IdealPower30VDC168APSU15DYS850300168WK01.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 30V 50W
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.33" L x 2.05" W x 1.38" H (84.5mm x 52.0mm x 35.0mm)
Voltage - Output: 30V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 47.2" (1.20m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Multi-Blade (Included)
Approval Agency: CB, CCC, CE, FCC, GS, PSE, RCM, TUV
Form: Wall Mount (Class II)
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1.68A
Input Connector: Multi-Blade (Included)
Region Utilized: International
No Load Power Consumption: 210mW (Max)
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Standard Number: 60950-1
на замовлення 24 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC WALL MOUNT ADAPTER 30V 50W, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.33" L x 2.05" W x 1.38" H (84.5mm x 52.0mm x 35.0mm), Voltage - Output: 30V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 12.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 47.2" (1.20m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Multi-Blade (Included), Approval Agency: CB, CCC, CE, FCC, GS, PSE, RCM, TUV, Form: Wall Mount (Class II), Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1.68A, Input Connector: Multi-Blade (Included), Region Utilized: International, No Load Power Consumption: 210mW (Max), Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Standard Number: 60950-1.