15DYS851-190265W
15DYS851-190265W Ideal Power Ltd.
ideal%20power%2015dys851-xxxyyyw%2025w%20desktop%20psu%20series.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: EXTERNAL POWER SUPPLY
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.84" L x 2.07" W x 1.27" H (97.5mm x 52.5mm x 32.3mm)
Voltage - Output: 19V
Polarization: Positive Center
Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Cord Length: 59" (1.50m)
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: Medical
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, C-Tick, cULus, FCC, TUV, UKCA
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 2.65A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Standard Number: 60601-1
на замовлення 80 шт:
Написати відгук
Description: EXTERNAL POWER SUPPLY, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.84" L x 2.07" W x 1.27" H (97.5mm x 52.5mm x 32.3mm), Voltage - Output: 19V, Polarization: Positive Center, Output Connector: Barrel Plug, 2.1mm I.D. x 5.5mm O.D. x 11.0mm, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Cord Length: 59" (1.50m), Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: Medical, Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, C-Tick, cULus, FCC, TUV, UKCA, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 2.65A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Standard Number: 60601-1.