15DYS902-150600G
15DYS902-150600G Ideal Power Ltd.
15DYS902.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.71" L x 2.42" W x 1.34" H (145.0mm x 61.5mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 15V
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 6A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
Part Status: Active
Power (Watts): 90 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 15V 90W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.71" L x 2.42" W x 1.34" H (145.0mm x 61.5mm x 34.0mm), Voltage - Output: 15V, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 6A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, Part Status: Active, Power (Watts): 90 W, Standard Number: 62368-1.