15DYS902-240400G
15DYS902-240400G Ideal Power Ltd.
15DYS902.pdf
Виробник: Ideal Power Ltd.
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 96W
Packaging: Box
Size / Dimension: 5.71" L x 2.42" W x 1.34" H (145.0mm x 61.5mm x 34.0mm)
Voltage - Output: 24V
Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC
Operating Temperature: 0°C ~ 40°C
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: Cord (Sold Separately)
Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV
Form: Desktop (Class II)
Efficiency: Level VI
Current - Output (Max): 4A
Input Connector: IEC 320-C8
Region Utilized: International
Power (Watts): 96 W
Standard Number: 62368-1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DESKTOP ADAPTER 24V 96W, Packaging: Box, Size / Dimension: 5.71" L x 2.42" W x 1.34" H (145.0mm x 61.5mm x 34.0mm), Voltage - Output: 24V, Voltage - Input: 90 ~ 264 VAC, Operating Temperature: 0°C ~ 40°C, Applications: ITE (Commercial), Input Type: Cord (Sold Separately), Approval Agency: CE, cULus, RCM, TUV, Form: Desktop (Class II), Efficiency: Level VI, Current - Output (Max): 4A, Input Connector: IEC 320-C8, Region Utilized: International, Power (Watts): 96 W, Standard Number: 62368-1.