15HCR-100 API Delevan Inc.
HC.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 100UH 15A 30 MOHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - Leaded 100uH 10% .03ohm HiCurr Choke Pwr Ind.
Інші пропозиції 15HCR-100
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
15HCR-100 15HCR-100 Виробник : API Delevan HC-17187.pdf Fixed Inductors 100uH 10% .03ohm HiCurr Choke Pwr Ind
товару немає в наявності
15HCR-100 15HCR-100 Виробник : Delevan page101_hcr-3359702.pdf Power Inductors - Leaded 100uH 10% .03ohm HiCurr Choke Pwr Ind