15KP24AL-TP
15KP24AL-TP MCC (Micro Commercial Components)
15KP17(C)(A)L_15KP280(C)(A)L(R-6).pdf
Виробник: MCC (Micro Commercial Components)
Description: TVS DIODE 24VWM 40.5VC R6
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: R-6, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 369A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V
Supplier Device Package: R-6
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 26.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40.5V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 24VWM 40.5VC R6, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: R-6, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 369A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 24V, Supplier Device Package: R-6, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 26.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 40.5V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.