15KP51A-B
15KP51A-B Littelfuse Inc.
15KP%20Series.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 51VWM 82.8VC P600
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 181A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V
Supplier Device Package: P600
Unidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 56.7V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.8V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Power Line Protection: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TVS DIODE 51VWM 82.8VC P600, Packaging: Bulk, Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 181A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 51V, Supplier Device Package: P600, Unidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 56.7V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 82.8V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.