15KP70CA-B
15KP70CA-B Littelfuse Inc.
15KP Series.pdf
Виробник: Littelfuse Inc.
Description: TVS DIODE 70VWM 114VC P600
Packaging: Bulk
Package / Case: P600, Axial
Mounting Type: Through Hole
Type: Zener
Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ)
Applications: General Purpose
Current - Peak Pulse (10/1000µs): 132A
Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V
Supplier Device Package: P600
Bidirectional Channels: 1
Voltage - Breakdown (Min): 77.8V
Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 114V
Power - Peak Pulse: 15000W (15kW)
Написати відгук
Description: TVS DIODE 70VWM 114VC P600, Packaging: Bulk, Package / Case: P600, Axial, Mounting Type: Through Hole, Type: Zener, Operating Temperature: -55°C ~ 175°C (TJ), Applications: General Purpose, Current - Peak Pulse (10/1000µs): 132A, Voltage - Reverse Standoff (Typ): 70V, Supplier Device Package: P600, Bidirectional Channels: 1, Voltage - Breakdown (Min): 77.8V, Voltage - Clamping (Max) @ Ipp: 114V, Power - Peak Pulse: 15000W (15kW), Power Line Protection: No.