160-100KS API Delevan Inc.
160.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10NH 1.59A 50 MOHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD .01uH 10% .05ohm Chip SMT Inductor.