160-104JS API Delevan Inc.
160.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 100UH 90MA 16 OHM SMD
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Fixed Inductors 100uH 5% 16ohm Chip SMT Inductor.
Інші пропозиції 160-104JS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160-104JS 160-104JS Виробник : API Delevan 160-403.pdf Fixed Inductors 100uH 5% 16ohm Chip SMT Inductor