160-120JS API Delevan Inc.
160.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12NH 1.515A 55MOHM SMD
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD .012uH 5% .055ohm Chip SMT Inductor.