160-120KS API Delevan Inc.
160.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 12NH 1.515A 55MOHM SMD
Написати відгук
Power Inductors - SMD .012uH 10% .055ohm Chip SMT Inductor.