160-151KS API Delevan Inc.
page10_160.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 150NH 1.22A 85MOHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 85mOhm Max
Q @ Freq: 50 @ 25MHz
Frequency - Self Resonant: 420MHz
Material - Core: Iron
Inductance Frequency - Test: 25 MHz
Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm)
Part Status: Active
Inductance: 150 nH
Current Rating (Amps): 1.22 A
Написати відгук
Description: FIXED IND 150NH 1.22A 85MOHM SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 85mOhm Max, Q @ Freq: 50 @ 25MHz, Frequency - Self Resonant: 420MHz, Material - Core: Iron, Inductance Frequency - Test: 25 MHz, Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm), Part Status: Active, Inductance: 150 nH, Current Rating (Amps): 1.22 A.