160-154HS API Delevan Inc.
page10_160.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 150UH 80MA 18 OHM SMD
Packaging: Bulk
Tolerance: ±3%
Package / Case: 2-SMD
Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Unshielded
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR): 18Ohm Max
Q @ Freq: 32 @ 790kHz
Frequency - Self Resonant: 5.6MHz
Material - Core: Ferrite
Inductance Frequency - Test: 790 kHz
Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm)
Inductance: 150 µH
Current Rating (Amps): 80 mA
Написати відгук
Description: FIXED IND 150UH 80MA 18 OHM SMD, Packaging: Bulk, Tolerance: ±3%, Package / Case: 2-SMD, Size / Dimension: 0.150" L x 0.120" W (3.81mm x 3.05mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Unshielded, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, DC Resistance (DCR): 18Ohm Max, Q @ Freq: 32 @ 790kHz, Frequency - Self Resonant: 5.6MHz, Material - Core: Ferrite, Inductance Frequency - Test: 790 kHz, Height - Seated (Max): 0.080" (2.03mm), Inductance: 150 µH, Current Rating (Amps): 80 mA.
Інші пропозиції 160-154HS
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160-154HS 160-154HS Виробник : API Delevan 160-403.pdf Fixed Inductors 150uH 3% 18ohm Chip SMT Inductor
товару немає в наявності
160-154HS 160-154HS Виробник : Delevan page10_160-3359679.pdf Power Inductors - SMD 150uH 3% 18ohm Chip SMT Inductor