160-180JS API Delevan Inc.
160.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18NH 1.395A 65 MOHM
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Power Inductors - SMD .018uH 5% .065ohm Chip SMT Inductor.