160-180MS API Delevan Inc.
160.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18NH 1.395A 65 MOHM
Написати відгук
Power Inductors - SMD .018uH 20% .065ohm Chip SMT Inductor.