Продукція > SMD резистори > 0805 > 160 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-160K-Hitano) (резистор SMD)
160 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-160K-Hitano) (резистор SMD)
RC_series.pdf
Код товару: 201818
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 160 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
З цим товаром купують
10 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-0710KL /Yageo)
4 Додати до обраних Обраний товар
RC_series.pdf
Виробник: Yageo
SMD резистори > 0805
Номінал: 10 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
Мінімальне замовлення: 100
10 Ohm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-10R-Hitano) (резистор SMD)
Виробник: Hitano
SMD резистори > 0805
Номінал: 10 Ohm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
200 шт - РАДІОМАГ-Львів
240 kOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-240K-Hitano) (резистор SMD)
Номінал: 240 kOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V
у наявності: 511 шт
376 шт - РАДІОМАГ-Львів
135 шт - РАДІОМАГ-Харків
56pF 50V NP0 5% 0805 4k/reel (C0805N560J500NT-Hitano) (конденсатор керамічний SMD)
NPO.pdf
Ємність: 56 pF
Номін.напруга: 50 V
Діелектрик: NP0
Точність: ±5% J
109 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Мінімальне замовлення: 30
1 MOhm 1% 0,125W 150V 0805 (RC0805FR-1MR – Hitano)
1 Додати до обраних Обраний товар
Номінал: 1 MOhm
Точність: ±1% F
Pном,W: 0,125 W
Uроб,V: 150 V