Продукція > Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W > 160 kOhm 5% 0,5W вив. (MFR050SSJTB-160KR-Hitano)
160 kOhm 5% 0,5W вив. (MFR050SSJTB-160KR-Hitano)
FMF-MFR_120622ds.pdf
Код товару: 55017
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 160 kOhm
Точність: ±5%, ±100ppm
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 200 V
Габарити: 3,2x1,5 mm; Dвів = 0,45 mm
Тип: метало-плівкові мініатюрні
у наявності 2955 шт:
30 шт - РАДІОМАГ-Львів
50 шт - РАДІОМАГ-Харків
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
30 kOhm 5% 0,5W вив. (MFR050SSJTB-30KR-Hitano)
1 Додати до обраних Обраний товар
FMF-MFR_120622ds.pdf
Виробник: Hitano
Вивідні резистори > 0,4 ... 0,6W
Номінал: 30 kOhm
Точність: ±5%, ±100ppm
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 200 V
150 шт - РАДІОМАГ-Львів
360 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
130 kOhm 5% 0,5W вив. (MFR050SSJTB-130KR-Hitano)
Номінал: 130 kOhm
Точність: ±5%, ±100ppm
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 200 V
846 шт - склад
30 шт - РАДІОМАГ-Львів
90 шт - РАДІОМАГ-Харків
948 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
27 kOhm 5% 0,5W вив. (MFR050SSJTB-27KR-Hitano)
Номінал: 27 kOhm
Точність: ±5%, ±100ppm
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 200 V
40 шт - РАДІОМАГ-Львів
500 шт - РАДІОМАГ-Харків
201 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
33 kOhm 5% 0,5W вив. (MFR050SSJTB-33KR-Hitano)
Номінал: 33 kOhm
Точність: ±5%, ±100ppm
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 200 V
500 шт - РАДІОМАГ-Львів
430 шт - РАДІОМАГ-Харків
183 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
43 kOhm 5% 0,5W вив. (MFR050SSJTB-43KR-Hitano)
Номінал: 43 kOhm
Точність: ±5%, ±100ppm
Потужність: 0,5 W
U, роб.: 200 V