Продукція > SMD резистори > 1210 > 160 Ohm 5% 1/3W 200V 1210 (RC1210JR-160R-Hitano)
160 Ohm 5% 1/3W 200V 1210 (RC1210JR-160R-Hitano)
RC0603HIT.pdf
Код товару: 179856
Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 160 Ohm
Точність: ±5% J
Рном,W: 0,33 W
Uроб,V: 200 V
Типорозмір: 1210
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
З цим товаром купують
KLS8-01103-RVS2-3.5 Клема синя
4 Додати до обраних Обраний товар
kls8-01103-rvs2-35.pdf
KLS8-01103-RVS2-3.5 Клема синя
Виробник: KLS
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Клеми
Опис: Клема, тип R (O), під гвинт 3,5мм; під провід 1,5-2,5мм.кв. (AWG14-16), I Max = 27A; колір ізолятора - синій
Призначення: Ізольовані конектори
Розріз провода та ін.розміри: 1,5...2,5 mm²
Колір: синій
Розмір: M3.5
Монтаж: На провід
Тип наконечника: Кільцевий
685 шт - склад
44 шт - РАДІОМАГ-Київ
200 шт - РАДІОМАГ-Львів
70 шт - РАДІОМАГ-Харків
60 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
10uF 63V ESX 5x11mm (low imp.) (ESX100M63B-Hitano) (електролітичний конденсатор низькоімпедансний)
2 Додати до обраних Обраний товар
ESX_080418.pdf
Виробник: Hitano
Конденсатори > Електролітичні конденсатори вивідні
Ємність: 10 µF
Номін.напруга: 63 V
Серія: ESX
Тип: низькоімпедансні з довгим терміном служби
Темп.діап.: -55...+105°C
Габарити: 5х11mm
у наявності: 2 шт
Мінімальне замовлення: 10
WH-10 (NS25-W10P) (вилка на плату)
Виробник: Ninigi
Роз'єми, клеми, з'єднувачі > Низьковольтного живлення
Опис: Вилка на плату із защіпкою, 10 контактів, крок 2,54мм, 3А,
Вилка/гніздо: Вилка (штекер)
Крок контактів: 2,54 mm
Серія роз’єма: WH
Монтаж: на плату
у наявності: 13 шт
13 шт - РАДІОМАГ-Київ
Мінімальне замовлення: 5
HU-10 (гніздо на кабель) (NS25-G10)
Виробник: CviLux
Опис: Гніздо на кабель під пайку, 10 контактів, крок 2,54мм, 3А, 250VAC, (без контактів)
Вилка/гніздо: Гніздо
Крок контактів: 2,54 mm