Продукція > Вивідні резистори > 5W (метало-оксидні) > 160 Ohm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-160R-Hitano) (резистори метало-оксидні)
160 Ohm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-160R-Hitano) (резистори метало-оксидні)
MOR_080911.pdf
Код товару: 164879
1 Додати до обраних Обраний товар
Виробник: Hitano
Номінал: 160 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
Розмір: 17,0x6,0mm; Dвив.=0,76 mm
Тип: метало-оксидні
у наявності 216 шт:
141 шт - склад
24 шт - РАДІОМАГ-Київ
21 шт - РАДІОМАГ-Харків
30 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
З цим товаром купують
100 Ohm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-100R-Hitano) (резистори метало-оксидні)
Код товару: 50077
Додати до обраних Обраний товар
MOR_080911.pdf
Виробник: Hitano
Номінал: 100 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
Мінімальне замовлення: 4
200 Ohm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-200R-Hitano) (резистори метало-оксидні)
Номінал: 200 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
у наявності: 404 шт
141 шт - склад
170 шт - РАДІОМАГ-Київ
1 шт - РАДІОМАГ-Львів
46 шт - РАДІОМАГ-Харків
46 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
130 Ohm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-130R-Hitano)
Номінал: 130 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
у наявності: 623 шт
333 шт - склад
32 шт - РАДІОМАГ-Київ
24 шт - РАДІОМАГ-Харків
234 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
120 Ohm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-120R-Hitano) (резистори метало-оксидні)
Номінал: 120 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V
у наявності: 393 шт
276 шт - склад
48 шт - РАДІОМАГ-Київ
28 шт - РАДІОМАГ-Харків
41 шт - РАДІОМАГ-Дніпро
180 Ohm 5% 5W вив. (MOR500SJTB-180R-Hitano) (резистори метало-оксидні)
Номінал: 180 Ohm
Точність: ±5%
Потужність: 5 W
Напруга: 700 V