160-R033-JBW
160-R033-JBW RCD Components
100-Series-Datasheet_RevI.pdf
Виробник: RCD Components
Description: RES 0.033 OHM 5% 5W AXIAL
Packaging: Bulk
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±5%
Features: Moisture Resistant
Package / Case: Axial
Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.874" L (7.92mm x 22.20mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 350°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 33 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.033 OHM 5% 5W AXIAL, Packaging: Bulk, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±5%, Features: Moisture Resistant, Package / Case: Axial, Size / Dimension: 0.312" Dia x 0.874" L (7.92mm x 22.20mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 350°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 33 mOhms.