160R05W471KV4T
160R05W471KV4T Johanson Dielectrics
Johanson_09042019_MLCC_High_Q___non_AEC-1633878.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 470pF 10% X7R
на замовлення 45000 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції 160R05W471KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R05W471KV4T Виробник : Johanson Dielectrics Inc. Multi-Layer_High-Q_Capacitors.pdf Description: CAP CER 470PF 16V X7R 0201