Продукція > JOHANSON > 160R14X105KV4T
160R14X105KV4T
160R14X105KV4T Johanson
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 1uF 16V X5R 10% Pad SMD 0603 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.0uF 10% X5R.
Інші пропозиції 160R14X105KV4T
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R14X105KV4T 160R14X105KV4T Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.0uF 10% X5R