Продукція > JOHANSON > 160R15X105MV4E
160R15X105MV4E
160R15X105MV4E Johanson
tanceram-chip-capacitors.pdf
Виробник: Johanson
Cap Ceramic 1uF 16V X5R 20% Pad SMD 0805 85°C T/R
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.0uF 20% X5R.
Інші пропозиції 160R15X105MV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R15X105MV4E 160R15X105MV4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.0uF 20% X5R