160R18W105JV4E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-dielectrics-product-catalog.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1UF 16V X7R 1206
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.0uF 5% X7R.
Інші пропозиції 160R18W105JV4E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
160R18W105JV4E 160R18W105JV4E Виробник : Johanson Dielectrics jdi-surface-mount-1062145.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT 16volts 1.0uF 5% X7R