160U01A221MN4W
160U01A221MN4W Johanson Dielectrics Inc.
GBBL_DS.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 220PF 16V GBBL SMD
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Features: Single Layer
Voltage - Rated: 16V
Package / Case: Nonstandard SMD
Temperature Coefficient: GBBL
Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm)
Mounting Type: Surface Mount, SLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.009" (0.23mm)
Part Status: Active
Capacitance: 220 pF
на замовлення 1100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 220PF 16V GBBL SMD, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Features: Single Layer, Voltage - Rated: 16V, Package / Case: Nonstandard SMD, Temperature Coefficient: GBBL, Size / Dimension: 0.015" L x 0.015" W (0.38mm x 0.38mm), Mounting Type: Surface Mount, SLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.009" (0.23mm), Part Status: Active, Capacitance: 220 pF.