164-228-S-2 Amphenol PCD
Виробник: Amphenol PCD
Description: AUDIO CONNECTOR
Packaging: Bulk
Features: Coupling Nut, Strain Relief
Connector Type: Plug, Male Pins
Color: Silver
Voltage Rating: 60V
Current Rating (Amps): 0.5A
Mounting Type: Free Hanging (In-Line)
Shielding: Unshielded
Number of Positions: 5
Orientation: N (Normal)
Operating Temperature: -55°C ~ 85°C
Fastening Type: Bayonet Lock
Termination: Solder Cup
Cable Opening: 0.228" (5.80mm)
Contact Finish - Mating: Gold
Shell Material: Stainless Steel
Primary Material: Metal
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUDIO CONNECTOR, Packaging: Bulk, Features: Coupling Nut, Strain Relief, Connector Type: Plug, Male Pins, Color: Silver, Voltage Rating: 60V, Current Rating (Amps): 0.5A, Mounting Type: Free Hanging (In-Line), Shielding: Unshielded, Number of Positions: 5, Orientation: N (Normal), Operating Temperature: -55°C ~ 85°C, Fastening Type: Bayonet Lock, Termination: Solder Cup, Cable Opening: 0.228" (5.80mm), Contact Finish - Mating: Gold, Shell Material: Stainless Steel, Primary Material: Metal.