1641-103H API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 10UH 228MA 1.62 OHM TH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 10uH 3% 1.62ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-103H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-103H 1641-103H Виробник : Delevan page50_1641-3359671.pdf RF inductors - Leaded 10uH 3% 1.62ohm Mold Shield Coil Ind