1641-104H API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 100UH 164MA 3.12OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded Through Hole, Molded Shielded RF Coil, 100 uH , +/- 3%.
Інші пропозиції 1641-104H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-104H 1641-104H Виробник : Delevan page50_1641-3359671.pdf RF inductors - Leaded Through Hole, Molded Shielded RF Coil, 100 uH , +/- 3%