1641-104J API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 100UH 164MA 3.12OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 100uH 5% 3.12ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-104J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-104J 1641-104J Виробник : Delevan page50_1641-3359671.pdf RF inductors - Leaded 100uH 5% 3.12ohm Mold Shield Coil Ind