1641-152J API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 1.5UH 835MA 120 MOHM
Написати відгук
RF inductors - Leaded 1.5uH 5% .12ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-152J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-152J 1641-152J Виробник : API Delevan 1641-15877.pdf RF inductors - Leaded 1.5uH 5% .12ohm Mold Shield Coil Ind
товару немає в наявності
1641-152J 1641-152J Виробник : Delevan page50_1641-3359671.pdf RF inductors - Leaded 1.5uH 5% .12ohm Mold Shield Coil Ind