1641-153J API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 15UH 325MA 800 MOHM TH
Написати відгук
RF inductors - Leaded 15uH 5% .8ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-153J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-153J 1641-153J Виробник : API Delevan 1641-15877.pdf RF inductors - Leaded 15uH 5% .8ohm Mold Shield Coil Ind
товару немає в наявності
1641-153J 1641-153J Виробник : Delevan page50_1641-3359671.pdf RF inductors - Leaded 15uH 5% .8ohm Mold Shield Coil Ind