1641-154J API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 150UH 143MA 4.1 OHM TH
Написати відгук
RF inductors - Leaded 150uH 5% 4.1ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-154J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-154J 1641-154J Виробник : API Delevan 1641-15877.pdf RF inductors - Leaded 150uH 5% 4.1ohm Mold Shield Coil Ind
товару немає в наявності
1641-154J 1641-154J Виробник : Delevan page50_1641-3359671.pdf RF inductors - Leaded 150uH 5% 4.1ohm Mold Shield Coil Ind