1641-183J API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 18UH 305MA 890 MOHM TH
Написати відгук
RF inductors - Leaded 18uH 5% .89ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-183J
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-183J 1641-183J Виробник : API Delevan 1641-15877.pdf Fixed Inductors 18uH 5% .89ohm Mold Shield Coil Ind
товару немає в наявності
1641-183J 1641-183J Виробник : Delevan page50_1641-3359671.pdf RF inductors - Leaded 18uH 5% .89ohm Mold Shield Coil Ind