1641-273H API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 27UH 265MA 1.19 OHM TH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 27uH 3% 1.19ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-273H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-273H 1641-273H Виробник : API Delevan 1641-15877.pdf Fixed Inductors 27uH 3% 1.19ohm Mold Shield Coil Ind
товару немає в наявності
1641-273H 1641-273H Виробник : Delevan page50_1641-3359671.pdf RF inductors - Leaded 27uH 3% 1.19ohm Mold Shield Coil Ind