1641-392H API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 3.9UH 455MA 400 MOHM
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 3.9uH 3% .4ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-392H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-392H 1641-392H Виробник : API Delevan 1641-15877.pdf RF inductors - Leaded 3.9uH 3% .4ohm Mold Shield Coil Ind
товару немає в наявності
1641-392H 1641-392H Виробник : Delevan 1641.pdf RF inductors - Leaded 3.9uH 3% .4ohm Mold Shield Coil Ind