1641-393H API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 39UH 209MA 1.93 OHM TH
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 39uH 3% 1.93ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-393H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-393H 1641-393H Виробник : API Delevan 1641-15877.pdf Fixed Inductors 39uH 3% 1.93ohm Mold Shield Coil Ind
товару немає в наявності
1641-393H 1641-393H Виробник : Delevan 1641.pdf RF inductors - Leaded 39uH 3% 1.93ohm Mold Shield Coil Ind