1641-473H API Delevan Inc.
1641.pdf
Виробник: API Delevan Inc.
Description: FIXED IND 47UH 200MA 2.11 OHM TH
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
RF inductors - Leaded 47uH 3% 2.11ohm Mold Shield Coil Ind.
Інші пропозиції 1641-473H
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
1641-473H 1641-473H Виробник : API Delevan 1641-15877.pdf RF inductors - Leaded 47uH 3% 2.11ohm Mold Shield Coil Ind
товару немає в наявності
1641-473H 1641-473H Виробник : Delevan 1641.pdf RF inductors - Leaded 47uH 3% 2.11ohm Mold Shield Coil Ind