Продукція > 16C > 16CTU04PBF
16CTU04PBF
Виробник:
на замовлення 2200 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 16CTU04PBF
  • DIODE, ULTRAFAST, 16A, 400V
  • Diode Type:Fast Recovery
  • Voltage Vrrm:400V
  • Av Current If:16A
  • Current Ifsm:100A
  • Typ Reverse Recovery Time, trr:60ns
  • Max Voltage Vf:1.3V
  • Max Junction Temperature Tj:175`C
  • Termination Type:Through Hole
  • Operating Temperature Range:-65`C to +175`C
  • Case Style:TO-220AB
  • No. of Pins:2
  • Diode Case Style:TO-220AB
  • Forward Voltage:1.3V
  • Max Current Ifs:100A