16CW312500
16CW312500 Essentra Components
10216965_Technical-Drawing-pdf.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: WASHER SHOULDER 5/16" NYLON
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thread/Screw/Hole Size: 5/16"
Length - Below Head: 0.378" (9.60mm)
Diameter - Outside: 0.875" (22.23mm) 7/8"
Diameter - Inside: 0.344" (8.74mm)
Thickness - Overall: 0.500" (12.70mm) 1/2"
на замовлення 22665 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WASHER SHOULDER 5/16" NYLON, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thread/Screw/Hole Size: 5/16", Length - Below Head: 0.378" (9.60mm), Diameter - Outside: 0.875" (22.23mm) 7/8", Diameter - Inside: 0.344" (8.74mm), Thickness - Overall: 0.500" (12.70mm) 1/2".