16KX24SPP
16KX24SPP Omega
Виробник: Omega
Description: THERMOCOUPLE EXTENSION CABLE, MU
Features: Drain Wire
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 24 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7/32
Operating Temperature: 0°C ~ 105°C
Number of Conductors: 32 (16 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.600" (15.24mm)
Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0450" (1.143mm)
Shield Type: Foil
Conductor Material: Alumel, Chromel
Jacket Color: Yellow
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис 16KX24SPP Omega
Description: THERMOCOUPLE EXTENSION CABLE, MU, Features: Drain Wire, Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 24 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/32, Operating Temperature: 0°C ~ 105°C, Number of Conductors: 32 (16 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Jacket (Insulation) Diameter: 0.600" (15.24mm), Conductor Insulation: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0450" (1.143mm), Shield Type: Foil, Conductor Material: Alumel, Chromel, Jacket Color: Yellow.