Продукція > C3CONTROLS > 16MV20-277DLW-MPLLGN
16MV20-277DLW-MPLLGN
16MV20-277DLW-MPLLGN c3controls
Виробник: c3controls
Description: 16MM 20-277VAC/DC WLED GLNS IP20
Packaging: Bag
Current: 2.5mA
Voltage: 20V ~ 277V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect
Lens Color: Green
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (15.88mm)