Продукція > C3CONTROLS > 16MV20-277DLW-MPLLRD
16MV20-277DLW-MPLLRD
16MV20-277DLW-MPLLRD c3controls
Виробник: c3controls
Description: 16MM 20-277V AC/DC WH LED RD LNS
Packaging: Bag
Current: 2.5mA
Voltage: 20V ~ 277V
Type: LED
Termination Style: Quick Connect
Lens Color: Red
Ratings: AC/DC
Panel Cutout Dimensions: 0.63" (15.88mm)
Lamp Color: White
Panel Cutout Shape: Round
Lens Style: Round with Flat Top
на замовлення 100 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: 16MM 20-277V AC/DC WH LED RD LNS, Packaging: Bag, Current: 2.5mA, Voltage: 20V ~ 277V, Type: LED, Termination Style: Quick Connect, Lens Color: Red, Ratings: AC/DC, Panel Cutout Dimensions: 0.63" (15.88mm), Lamp Color: White, Panel Cutout Shape: Round, Lens Style: Round with Flat Top.