Продукція > PORTESCAP > 16N78-135.1001
16N78-135.1001
16N78-135.1001 Portescap
specifications_16n78.pdf
Виробник: Portescap
Description: STANDARD MOTOR 10000 RPM 1.5V
Packaging: Tray
Voltage - Rated: 1.5VDC
Size / Dimension: Round - 0.629" Dia (16.00mm)
Function: Standard
RPM: 10000 RPM
Type: DC Motor
Operating Temperature: -30°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Tab
Power - Rated: 4.7W
Diameter - Shaft: 0.059" (1.50mm)
Mounting Hole Spacing: 0.354" (9.00mm)
Length - Shaft and Bearing: 0.295" (7.50mm)
Motor Type: Brushed
Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.977 / 6.9
Part Status: Active
на замовлення 19 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STANDARD MOTOR 10000 RPM 1.5V, Packaging: Tray, Voltage - Rated: 1.5VDC, Size / Dimension: Round - 0.629" Dia (16.00mm), Function: Standard, RPM: 10000 RPM, Type: DC Motor, Operating Temperature: -30°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Tab, Power - Rated: 4.7W, Diameter - Shaft: 0.059" (1.50mm), Mounting Hole Spacing: 0.354" (9.00mm), Length - Shaft and Bearing: 0.295" (7.50mm), Motor Type: Brushed, Torque - Rated (oz-in / mNm): 0.977 / 6.9, Part Status: Active.