16TDC150MD3
16TDC150MD3 Panasonic
Panasonic_07-03-2025_Capacitor POSCAP (TDC Series).pdf
Виробник: Panasonic
Tantalum Capacitors - Polymer 16V 150uF 20% 1800mA 125degreeC
на замовлення 4950 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук