Продукція > NORCOMP INC. > 176-037-112R151
176-037-112R151
176-037-112R151 NorComp Inc.
176-yyy-112R001.pdf
Виробник: NorComp Inc.
Description: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR
Packaging: Tray
Features: Grounding Indents, Mounting Brackets
Connector Type: Plug, Male Pins
Contact Finish: Gold
Current Rating (Amps): 5A
Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 37
Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C)
Backset Spacing: 0.545" (13.84mm)
Написати відгук
Description: CONN D-SUB PLUG 37POS R/A SLDR, Packaging: Tray, Features: Grounding Indents, Mounting Brackets, Connector Type: Plug, Male Pins, Contact Finish: Gold, Current Rating (Amps): 5A, Mounting Type: Panel Mount, Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 37, Number of Rows: 2, Contact Type: Signal, Flange Feature: Mating Side, Female Screwlock (4-40), Termination: Solder, Connector Style: D-Sub, Contact Finish Thickness: FLASH, Material Flammability Rating: UL94 V-0, Shell Material, Finish: Steel, Tin Plated, Shell Size, Connector Layout: 4 (DC, C), Backset Spacing: 0.545" (13.84mm).