17W02350B
17W02350B Essentra Components
Fasteners.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .125
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thickness: 0.040" (1.02mm)
Type: Flat
Diameter - Outside: 0.235" (5.97mm)
Diameter - Inside: 0.125" (3.18mm) 1/8"
на замовлення 1425 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 34
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .125, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thickness: 0.040" (1.02mm), Type: Flat, Diameter - Outside: 0.235" (5.97mm), Diameter - Inside: 0.125" (3.18mm) 1/8".