17W04371B
17W04371B Essentra Components
Fasteners.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .200
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thickness: 0.062" (1.57mm)
Type: Flat
Diameter - Outside: 0.437" (11.10mm)
Diameter - Inside: 0.200" (5.08mm)
на замовлення 30324 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 37
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .200, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thickness: 0.062" (1.57mm), Type: Flat, Diameter - Outside: 0.437" (11.10mm), Diameter - Inside: 0.200" (5.08mm).