17W12503B
17W12503B Essentra Components
Fasteners.pdf
Виробник: Essentra Components
Description: FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .765
Packaging: Bulk
Material: Nylon
Thickness: 0.083" (2.11mm)
Type: Flat
Diameter - Outside: 1.250" (31.75mm) 1 1/4"
Diameter - Inside: 0.765" (19.43mm)
на замовлення 830 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 19
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FLAT WASHER, NYLON, BLACK, .765, Packaging: Bulk, Material: Nylon, Thickness: 0.083" (2.11mm), Type: Flat, Diameter - Outside: 1.250" (31.75mm) 1 1/4", Diameter - Inside: 0.765" (19.43mm).